Symbola Otel Hakkımızda

** Ölüdeniz Babadağ yamacında muhteşem manzarasıyla misafirlerine ev sahipliği yapan Symbola Ölüdeniz Otel, plaja sadece 150 metre mesafededir. Kendine özgü mimarisi ve taş işçiliği ile çam ve zeytin ağaçları içerisinde Akdeniz'in en güzel küçük otellerinden biridir. Havuz terası, barı, restorantı ve her bir odası ayrı bir Ölüdeniz ve doğa manzarasına sahiptir.

** Otelimizdeki bu güzel doğa ve manzara ile yorgunluğunuzu unutacak, huzur içerisinde sıcak bir ortamda tatilinizi yapacaksınız. Ölüdeniz'deki bu küçük ve özel otelimizde Ege ve Akdeniz yöresine özgü yemeklerden tadabileceğiniz gibi Symbola’nın özel yemek menüsündeki seçeneklerden deneyerek keyif alabilirsiniz.

** Otelimiz konum itibari ile odalar dahil hemen her yerinden denizi ve doğayı kucaklamaktadır. 14 standart odamız ve 6 aile odamız mevcuttur. Her mevsime göre ayarlanabilen klima, TV, minibar, fön makinesi, su ısıtıcısı ve küvet, oda özelliklerimizden bazılarıdır. Eşsiz koylarımızdan biri olan Ölüdeniz’deki otelimizde sizleri ağırlamak bize mutluluk verecektir.


Whatsapp
Hemen Ara